Víte jak najít nejlevnější povinné ručení?

 

Šetřete výdaje na auto. Jak? Pořiďte si nejlevnější povinné ručení. Nevíte, které pojišťovna vám ho poskytne? Díky kalkulačce povinného ručení ji snadno najdete.

Nejlevnější povinné ručení

Povinné ručení za vás platí škody v případě, že způsobíte dopravní nehodu a dopravní nehody se stávají a nikdo nemůže říci, že ji nezpůsobí. Právě proto je povinné ručení dáno zákonem. Nebudete-li ho mít zřízené, můžete zaplatit pokutu až 40 000 Kč.

Nechce se vám platit vysoké částky za povinné ručení? Ušetřete na něm až 60% tím, že si vyberete nejlevnější povinné ručení na trhu. Ale jak ho najít, když tento produkt poskytuje čtrnáct pojišťoven (Allianz pojišťovna, AXA pojišťovna, Česká podnikatelská pojišťovna, Česká pojišťovna, ČSOB Pojišťovna, DIRECT Pojišťovna, Generali Pojišťovna, Hasičská vzájemná pojišťovna, CHARTIS EUROPE, Kooperativa pojišťovna, Slavia pojišťovna, Triglav pojišťovna, UNIQA pojišťovna a Wüstenrot pojišťovna)?

Dnes už nemusíte shánět informace o jednotlivých pojišťovnách a srovnávat jednotlivé produkty. Získat nejlevnější povinné ručení vám pomůže služba povinné ručení kalkulačka. Do ní zadáte údaje o vás a o vašem automobilu a během chvíle už budete vědět s jistotou, které povinné ručení bude nejlevnější pro vás. Najděte si i vy produkt, se kterým výrazně ušetříte.