GE Money Bank: Výhodní půjčky

 

Půjčky online

Rádi byste si půjčili peníze, ale nemáte čas ani chuť chodit do banky a vše složitě zařizovat? Udělejte to jednoduše. Volte půjčky online. Tento způsob vám umožní požádat o půjčku z pohodlí vašeho domova. Na základě této žádosti se vám ozve zprostředkovatel a vše s vámi vyřídí.

A které banka takovou půjčku nabízí? Je jí GE Money Bank. Touto cestou si můžete půjčit částku od 30 000 do 600 000 Kč. Banka vám nabízí velmi výhodné podmínky a ještě si navíc můžete vybrat ze tří benefitů. Jsou jimi odklad splátek o tři měsíce, jedna splátka hrazená bankou či neplacení poplatky za poskytnutí půjčky a předčasné splacení. Nepotřebujete ani ručitele či ručení majetkem.

Konsolidace půjček

konsolidace půjček pomohla už mnoha klientům GE Money Bank a pomůže i vám. Že jste ještě neslyšeli o konsolidaci půjček? Jde o sloučení více půjček do jedné. Z tohoto sloučení plynou četné výhody.

Konsolidace půjček je vhodná pro lidi, kteří mají více půjček a jejichž splácení jim výrazně narušuje rodinný rozpočet. Také máte problémy se splácením svých finančních závazku? Kontaktujte GE Money Bank a požádejte si o konsolidaci půjček i vy.